۱۳۹۹ دوشنبه ۵ آبان
انتخاب طرح جناب آقای دکتر رضا عزمی به عنوان طرح برتر دانشگاهی در سال 1397
ارسال شده در تاریخ 1398/01/24
ساعت 09:32
وزارت علوم تحقیقات و فناوری طرح دو تن از اعضای هیات علمی دانشگاه الزهرا را به عنوان طرح برگزیده دانشگاهی در سال 1397 انتخاب نمود.
بنا به درخواست دفتر ارتباط با صنعت معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم مبنی بر درج اطلاعات طرح های دفتر ارتباط با صنعت و جامعه در سامانه مپفا به آدرس https:mapfalogin.msrt.ir، ورود اطلاعات در این سامانه انجام گردید. مستندات وارد شده که شامل 300 طرح برتر دانشگاه ها و پژوهشگاه های کل کشور بود در قالب کتابی با همین عنوان به چاپ رسید.
از میان حدود 300 طرح ارائه شده به دفتر مذکور حدود 80 طرح برگزیده شد که دو طرح دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه الزهرا با مشخصات زیر نیز جزء طرح های برتر دانشگاهی در سال 1397 به چشم می خورد.
طرح آقای دکتر رضا عزمی عضو هیات علمی دانشکده فنی و مهندسی با عنوان: «سفارشی سازی و راه اندازی سیستم ذخیره سازی امن و بومی TOOS مبتنی بر بستر ابر» می باشد.
دستاوردهای ویژه این طرح: راه اندازی راهکار ارائه زیر ساخت ابری (IaaS) و پلت فرم ابری (PaaS) در مراکز داده استانی سازمان فناوری اطلاعات ایران راه اندازی زیر ساخت ذخیره سازی امن و بومی مبتی بر بستر ابری (TooS)

طرح مربوط به آقای دکتر حسین راغفر عضو هیات علمی دانشکده علوم اجتماعی و اقتصاد با عنوان: «عادلانه کردن سهم عوامل تولید در ایران»
دستاوردهای ویژه این طرح: روند طی شده اقتصاد ایران فرصت سوز، نا مولد و علیه نیروهای مولد، برونزا و درونگرا بوده است که در نهایت به رکود عمیق و پسرفت اقتصاد کشور منتهی شده است. به این ترتیب برای خروج از وضعیت کنونی و اعمال تغییرات ساختاری در اقتصاد کشور و مرتفع ساختن عوامل ضد نیروهای مولد، ارتقاء تابآوری و مقاوم سازی اقتصاد کشور یک الزام اجتناب ناپذیر است.

روابط عمومی به نمایندگی از جامعه علمی دانشگاه الزهرا(س)، ضمن عرض تبریک به ایشان، سلامتی و توفیقات روزافزون را از درگاه خداوند متعال آرزومند است.
ارسال کننده:
تعداد بازدید:1672
تصاویر مرتبط:


  برچسب ها
  فیلم مرتبط
  فیلم مرتبط
  فیلم مرتبط
  صوت
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن:
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  گروه کامپیوتر
  دانشگاه الزهرا
   تهران،خيابان ده ونك،دانشگاه الزهرا،ساختمان خوارزمي، طبقه دوم، دانشكده فني و مهندسي كدپستي : 1993893973
  تلفن : 982188041469+ فاكس : 982188617537+
   engineering[at]alzahra.ac.ir
  تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.