۱۳۹۹ دوشنبه ۵ آبان
گزارش برگزاری جشن دانش آموختگی - مهندسی کامپیوتر
ارسال شده در تاریخ 1397/06/03
ساعت 08:04
جشن دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه الزهرا با حضور 40 نفر از دانش آموخته¬های کارشناسی گروه کامپیوتر(گرایش های نرم افزار و مهندسی IT) ورودی سال 1393، جناب آقای دکتر جعفر باقری نژاد رئیس دانشکده فنی و مهندسی، جناب آقای دکتر شرقی معاون اجرایی- پژوهشی دانشکده و سرکار خانم دکتر نوشین ریاحی معاون آموزشی دانشکده در روز 27 تیرماه 1397 در سالن حورا برگزار گردید.
در آغاز برنامه ریاست دانشکده ضمن تبریک به دانشجویان اینگونه بیان فرمودند: گروه کامپیوتر یکی از قدیمی ترین گروه های دانشکده ی فنی مهندسی است و با نظر به شرایط روز و اهمیت انکار ناپذیر فناوری اطلاعات در تمامی عرصه ها اعم از اقتصادی، فرهنگی و ... سیاست دانشکده بر تربیت نیروی توانمند و زبده در جهت تحقق حکمرانی IT و پیش برد اهداف استراتژیک دانشگاه با همکاری نهادهایی مثل مرکز نوآوری و فناوری دانشگاه و البته با همکاری دانشجویان است. ایشان با تاکید بر آینده ی شغلی و بازار کار دانشجویان افزودند: دانشجویان باید مسیر حرکت خود را تعیین کرده و برنامه ی ویژه ای برای ادامه ی راه خود تبیین کنند و از اهمیت حفظ رابطه ی خود با دانشگاه غافل نشوند.
در ادامه جناب آقای دکتر شرقی نیز ضمن تایید صحبت های ریاست دانشکده، بر اهمیت بازار کار فارغ التحصیلان تاکید کرده و افزودند بازار کار تشنه ی نیروهای جوان و فعالی است که به راحتی می تواند در اختیار فارغ التحصیلان دوره ی کارشناسی نیز قرار بگیرد.
پس از آن مراسم با صحبت های خانم دکتر ریاحی دنبال شد، ایشان پتانسیل دانشگاه و دانشجویان را قابل تقدیر برشمردند و از تحکیم روابط دانشجویان با دانشگاه استقبال کردند و در ادامه بر اهمیت نقش زنان در جامعه از جمله ایفای نقش مادری تاکید کردند.
ادامه جشن با خاطره بازی هایی از سوی دانشجویان دست به قلم و پخش کلیپ دنبال شد و در پایان از همه ی دانشجویان با اعطای تقدیرنامه و گل تجلیل شد و دانشجویان به انداختن عکس یادگاری با استادان خود پرداختند.
 
 
 
 
 
ارسال کننده:
تعداد بازدید:1217
تصاویر مرتبط:


  برچسب ها
  فیلم مرتبط
  فیلم مرتبط
  فیلم مرتبط
  صوت
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن:
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  گروه کامپیوتر
  دانشگاه الزهرا
   تهران،خيابان ده ونك،دانشگاه الزهرا،ساختمان خوارزمي، طبقه دوم، دانشكده فني و مهندسي كدپستي : 1993893973
  تلفن : 982188041469+ فاكس : 982188617537+
   engineering[at]alzahra.ac.ir
  تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.