چهارشنبه 04 مرداد 1396
جستجوی اخبار
اخبار دانشکده
20
تاليف كتاب "تحلیل سیاست علم، فناوری و نوآوری در ایران"
چکیده: تولید علم ، خلق فناوری وایجاد فضای نوآوری سه مقوله بهم مرتبط ومهمی هستند که در دنیای امروز از اهمیت فوق العاده ای در کشورها برخوردارند. بمنظور تسهیل و تسریع در امور سه گانه ذکرشده، وجود سیاست های شفاف علم، فناوری ونوآوری از عوامل بنیادی و حیاتی بشمار می روند. کتاب حاضر بخشی از پژوهشی است که با حمایت صندوق پژوهشگران وفناوران کشور انجام شده است. این ... ادامه »
20
تاليف كتاب "نظریه صف: مدل سازی و تحلیل کاربردها"
چکیده: کتاب حاضر بدلیل دقت در ارائه مطالب مفید در نظریه صف، کمک بزرگی برای دانشجویان کارشناسی ارشد ودکترای رشته های مهندسی، مدیریت ، آمار و سایر شاخه های مرتبط در جهت درک عمیق تر مفاهیم سیستم های صف و مدل سازی ریاضی آنها وتاکید بر کاربردها ست. همچنین مدیران ، برنامه ریزان ، متخصصان و آگاهان سارمانها و بنگاه های اقتصادی می توانند از طریق این کتاب ، به اطلا... ادامه »
20
تالیف كتاب "مکان یابی حداکثر پوشش دینامیک: تعاریف، مفاهیم، مدل های تحلیلی، روش های حل و کاربردها"
چکیده: تعیین بهترین مکان برای ارائه خدمت یا عرضه محصول از اساسی ترین مراحل برنامه ریزی تسهیلات برای سرویس دهی به مشتریان است. از این رو مکان یابی حوزه وسیعی از تحقیقات را به خود اختصاص داده است. مسائل مکان یابی ، مسائلی هستند که بر اساس عوامل و متغیر های موثر ، محل ونحوه استقرار بهینه تسهیلات را مشخص می کنند. مسئله مکان یابی پوششی با درنظر گرفتن یک یا چند... ادامه »
09
بزرگترين رويداد كارآفريني زنان (ياس)
چکیده: بزرگترين رويداد كارآفريني زنان ياس با محوريت توليد محتواي ديجيتال در راستاي برنامه راهبردي دانشگاه الزهرا در معاونت پژوهش و فناوري و مركز نوآوري و شكوفايي برگزار شد. پنجشنبه پنجم اسفندماه در سالن همايش هاي بين المللي دانشگاه الزهرا از ساعت ۸ الي ۲۰ با حضور ۲۸۰ نفر شركت كننده در رده هاي مختلف سني اعم از دانشجويي و اساتيد دانشگاه در مجموع با ۶۱ تيم ... ادامه »
09
همایش "آشنایی با IEEE Computer Society"
چکیده: در این همایش که در تاريخ چهارشنبه 20 بهمن ماه 1395 از ساعت 10 الی 12 در سالن دکتر تورانی دانشگاه الزهرا (س) برگزارشد، چندتن از اساتید و فعالان کلیدی بخش  IEEE به ارائه مطالب خود پرداختند
17
ارزیابی ریسک کیفی برای محصولات با ویژگی های همبسته ی جداگانه با حضور سركار خانم دکتر Mali Abdollahian
چکیده:
16
کتاب "فرآیند های احتمالی و کاربردش در قابلیت اطمینان و نگهداری و تعمیرات"
چکیده: کتاب "فرآیند های احتمالی و کاربردش در قابلیت اطمینان و نگهداری و تعمیرات" تالیف پرفسور توشیو ناکاگاوا ترجمه دکتر محمد علی صنیعی منفرد توسط موسسه انتشاراتی دانشگاه صنعتی شریف بررسی و برای چاپ مورد تایید قرار گرفت. انتشار این کتاب در حال حاضر در دست اقدام می باشد. نسخه پی دی اف این کتاب در سایت "بوک زی زی" زیر عنوان نام نویسنده یا مترجم قابل دسترسی ا... ادامه »
16
کتاب "مدل های ضربه و آسیب در نظریه قابلیت اطمینان و نگهداری و تعمیرات"
چکیده: کتاب "مدل های ضربه و آسیب در نظریه قابلیت اطمینان و نگهداری و تعمیرات" تالیف پرفسور توشیو ناکاگاوا ترجمه دکتر محمد علی صنیعی منفرد و مهندس الهه نادری در مراحل آماده سازی برای انتشار می باشد