۱۳۹۸ يکشنبه ۲۷ مرداد
نشست با مرکز ارزیابی
ارسال شده در تاریخ 1397/09/05
ساعت 07:46
روز سه شنبه ساعت 15-13 جلسه ای در سالن کنفرانس دانشکده فنی مهندسی با مرکز ارزیابی و پایش عملکرد دانشگاه برگزار شد. در این جلسه جناب آقای دکتر رضایی شریف آبادی و همکاران آن مرکز و نیز رییس دانشکده، معاونین و کارشناسان حضور داشتند. در ابتدای جلسه دکتر رضایی شریف آبادی به نکاتی در زمینه برنامه عملیاتی اشاره فرمودند: 1) آنچه که مرکز انجام می دهد ارزیابی و پایش عملکرد است که برنامه و شاخص های آن از دفتر طرح و برنامه ارسال می شود و با نظرخواهی از سایر همکاران دانشگاه عملیاتی می شود. 2) دانشکده فنی مهندسی با توجه به رشته¬ها به خصوص صنایع خود برنامه راهبردی را پیش می برند. تنها هدف ارزیابی کمک به واحدها است که هرآنچه را که دارند بر روی کاغذ بیاورند تا دانشگاه به جایگاه واقعی خود برسد.
در ادامه جلسه دکتر باقری نژاد ضمن عرض خوشامد گویی به مهمانان همکاران دانشکده را معرفی نمودند. و به تشکیل کارگروه ها برای اجرای برنامه عملیاتی اشاره نمودند.
سپس سرکار خانم دکتر آزاده مداحی، معاون مرکز ارزیابی و پایش عملکرد به رشد دانشکده در ارائه گزارش دهی اشاره نمودند و در زمینه مستندات ارائه شده نکاتی را بیان فرمودند. در ادمه نقاط قوت و ضعف اقدامات و فعالیت ها مطرح شد و کارشناسان دانشکده در کارگروه های مختلف به سئوالات و نکات مبهم پاسخ دادند.
 
 
ارسال کننده:
تعداد بازدید:22
تصاویر مرتبط:


فیلم مرتبط
صوت
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن:
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
دانشگاه الزهرا
 تهران،خيابان ده ونك،دانشگاه الزهرا،ساختمان خوارزمي، طبقه دوم، دانشكده فني و مهندسي كدپستي : 1993893973
تلفن : 982188041469+ فاكس : 982188617537+
 engineering[at]alzahra.ac.ir
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.