۱۳۹۷ دوشنبه ۲۸ آبان
همايش مهندسي صنايع
دانشگاه الزهرا(س) میزبان شانزدهمین همایش ملی دانشجویی مهندسی صنایع
شانزدهمین همایش ملی دانشجویی مهندسی صنایع در تاریخ 28و 29 آذر 1397 توسط دانشگاه الزهرا برگزار خواهد شد.
در مورد پیشینه ی قوی همایش میتوان گفت همایش های دانشجویی مهندسی صنایع از سال ها قبل در دهه ٧٠ و ٨٠ برگزار میگردید اما برای چندین سال برگزاری آن متوقف شد و بار دیگر با همت اتحادیه انجمن های علمی دانشجویی مهندسی صنایع احیا گردید اولین دوره ی آن پس از سال ها با عنوان چهاردهمین همایش ملی دانشجویی مهندسی صنایع در تاریخ 13 و 14 ام سال 95 به میزبانی دانشگاه صنعتی امیرکبیر و پانزدهمین دوره نیز در دانشگاه یزد برگزار شد.
در این همایش ها که مخاطبین و شرکت کنندگان اصلی آن دانشجویان تمامی مقاطع این رشته و اساتید دانشکده های مهندسی صنایع دانشگاه های سراسر کشور هستند، تلاش شده است علاوه بر آشناسازی دانشجویان کارشناسی با مقالات پژوهشی ضمن برگزاری کارگاه های تخصصی و سمینارهایی با سخنرانی های تخصصی اساتید این رشته آشنا شوند.
لازم به ذکراست این انتقال تجارب ازطریق ارسال مقالات دانشجویان مقاطع بالاتر و بررسی کارشناسی برروی آن ها نیز انجام می شود.
در این همایش تجارب مختلفی در زمینه ی بازارکار و کسب و کارهای مرتبط با این رشته به دانشجویان منتقل می شود.
لذا در جهت رشد و شکوفایی هر چه بیشتر کشور توسط دانش آموختگان رشته ی مهندسی صنایع و هم افزایی دانشجویان و توسعه ی این رشته، شانزدهمین همایش ملی دانشجویی مهندسی صنایع در تاریخ 28 و29 آذرماه سال 1397 در دانشگاه الزهرا(س) تهران برگزار خواهد شد.
دانشجویانی که تمایل دارند ضمن ارائه ی مقالات دراین همایش شرکت داشته باشند، تا 10 ام آبان ماه فرصت دارند مقاله ی پژوهشی خود که می تواند برگرفته ازتجارب کاری ، کار آموزی یا پروژه ی پایانی آنان باشد در الگوی ارائه ی مقالاتی که در سایت همایش موجود است، تهیه و ارسال نمایند.
لازم به ذکر است؛ شرکت کنندگانی که مقاله ای به این همایش ملی ارائه نداده اند می توانند به صورت آزاد در تمامی برنامه ها وکارگاه های این همایش شرکت داشته باشند.
کسب اطلاعات بیشتر در:
آدرس سایت همايش: http://ussaie.ir/Iensc16 
آدرس کانال تلگرام: t.me/iensc16
دبیرخانه: تهران، ده ونک، دانشگاه الزهرا(س)، ساختمان خوارزمی، طبقه اول، اتاق 120.
فکس: 02188617537
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تاریخ به روزرسانی:
1397/08/15
تعداد بازدید:
22
دانشگاه الزهرا
 تهران،خيابان ده ونك،دانشگاه الزهرا،ساختمان خوارزمي، طبقه دوم، دانشكده فني و مهندسي كدپستي : 1993893973
تلفن : 982188041469+ فاكس : 982188617537+
 engineering[at]alzahra.ac.ir
تمامي حقوق سايت براي دانشگاه الزهرا ( س ) محفوظ است.